MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 6881056

nr 688 1056

Byrå

Gustaviansk, Intarsia, längd: 90, djup: 45, höjd: 83

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

950 kr

måndag 28 mars 2011
kl 18:33:20

Den Gustavianska stilen